Dažai grindų apdailai

Nesvarbu, kaip keičiasi mados, dizaino suvokimas ar gyvenimo būdas, medinės grindys ar masyvo parketas niekada neišnyks iš interjero, kadangi visada bus tokių, kurie puoselėja tradicijas, siekia jaukumo ir natūralumo. Žinoma, šiais laikais medinių grindų paviršiai tapo kur kas įvairesni tiek medžio paviršiaus, tiek atspalvio, tiek dengiamų apsauginių sluoksnių prasme. Visas grindų apdailos medžiagas mes skirstome į dvi grupes: medžiagas, skirtas pramoninei apdailai ir medžiagas, naudojamas restauravimo metu. Tiek vienu, tiek kitu atveju tai specializuotos medžiagos, skirtos profesionaliam naudojimui, pvz., parketiniai lakai, parketinės alyvos, vaškai, dažyvės.
Bendra tendencija – vis  rečiau grindys tiesiog lakuojamos arba alyvuojamos skaidria danga. Dažnai mediena yra beicuojama, balinama, šiurkštinama atveriant medžio poras, termiškai apdorojama arba garinama, sendinama. Mūsų tikslas – naudojant dalyves šarmus, lakus, skaidrias bei spalvotas alyvas, parinkti ir pasiūlyti reikiamus spalvinius pavyzdžius ir geriausią apdailos technologinį ciklą.
Laiptai – dažname  interjere išskirtinis vidaus erdvių akcentas. Nesvarbu,  kokie įvairūs jie būna pagal konstrukcijos tipą, naudojamas medžiagas, jie turi subtiliai ir harmoningai derėti visame interjere, neprarasti praktiškumo bei ilgaamžiškumo. Laiptų medinių dalių ilgaamžiškumas tiesiogiai priklauso ne tik nuo konstrukcijos, medienos masyvo ar faneruotės, bet ir nuo naudojamų apdailos medžiagų kokybės.
Pastaruoju metu tapo įprasta laiptų pakopas bei kitas laiptų dalis derinti prie parketo, grindinių lentų, laminuotų dangų ar keramikinių plytelių atspalvių.
Turimos žinios, įgūdžiai, didelis įvairių dekoravimo apdailos priemonių asortimentas šiandien mums leidžia ne tik įgyvendinti kiekvieno užsakovo individualų spalvų derinimo pageidavimą, bet ir pasiūlyti geriausią sprendimą restauruojant ar gaminant naujus laiptus.


 

 Naujiena!

Dauguma spalvų rasite mūsų SPALVŲ PALETĖJE!