Dažai modernių paviršių apdailai

Šiuolaikiniai baldai dominuoja tiek namų interjere, tiek visuomeninėse, biurų erdvėse. Jie yra labai įvairūs ir skirtingi savo paskirtimi, naudojamomis medžiagomis ar pagaminimo technologija. Nesvarbu, kokie tai baldai prieškambario ar virtuvės, vaikų ar biuro – visus juos galima pagaminti iš dekoratyvinės laminuotos medžio drožlių plokštės. Tačiau norint baldams suteikti individualumo, natūralumo ar darnos turime į pagalbą pasitelkti  medžiagas, kurių panaudojimas leis išgauti didžiulę spalvų, tekstūrų, paviršių blizgesių įvairovę. Tokios medžiagos kaip MDF plokštė, natūralios medienos faneruotė ar lukštas, orientuota arba „fine line“ faneruotė, natūrali mediena, stiklas, metalas šiuolaikinių baldų gamyboje vis dažniau naudojamos ne tik pavieniui, bet ir sumaniai derinant vieną su kita, pavyzdžiui, medžio masyvas su dažyta plokšte ir dekoruotu stiklu.
Vis dažniau dažomo stiklo atspalvius tenka derinti prie dažomos plokštės, medžio lukšto ar masyvo apdailai parinkti specialųjį laką, kuris paryškina paviršiaus natūralumą ir nekeičia natūralios medienos atspalvio.
Norėdami padėti šiuolaikinių baldų projektuotojams, gamintojams mes nuolat kuriame ir atnaujiname įvairias kolekcijas, spalvų derinius ir katalogus ant skirtingų įvairios medžio faneruotės, masyvo ar stiklo.


 Naujiena!

Dauguma spalvų rasite mūsų SPALVŲ PALETĖJE!